Opinie o Home.pl i Nazwa.pl

Jaką mam opinię o hostingu Home.pl i Nazwa.pl? Co myślę o ich ofertach domen?

Domenę i hosting w nazwa.pl polecałem już wielu osobom, w tym bliskim znajomym, i nikt nie narzekał. Analizowałem ich regulaminy i nie znalazłem żadnych kruczków.

Jest to druga po home.pl największa firma zajmująca się domenami i hostingiem w Polsce, więc raczej nie będą ryzykować ukrytych zapisów w regulaminach.

Sam także korzystałem z hostingu i domeny w nazwa.pl i mam o nich dobrą opinię. Przyznam natomiast, że ich pomoc techniczna nie jest zbyt bystra, ale raczej i tak nie jest nigdy potrzebna. Jest przy tym i tak o niebo lepsza od Home.pl, która ma podejście „radź Pan sobie sam” nawet, gdy wina jest po ich stronie.

Home.pl – opinie

Home.pl natomiast odradzam, ponieważ ich serwery hostingowe używają nietypowych, autorskich rozwiązań, przez co nie działa u nich mnóstwo dodatków do stron.

Kiedyś modyfikowałem tam dla klienta bardzo prostą galerię zdjęć. Skończyło się to zmianą serwera hostingowego, bo obejście ich rozwiązań byłoby tak skomplikowane, że mój klient by musiał za to dopłacić.

Podobne opinie o Home.pl ma wielu moich znajomych.

Jeśli chcesz kupić domenę i/lub hosting w nazwa.pl, polecam zapoznać się z aktualnymi promocjami.

Lepszym jednak rozwiązaniem jest dhosting.pl, ponieważ jest zarówno tańszy, jak i ma lepsze parametry techniczne od Home i Nazwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *